Yeteneklerimiz.
HAYAL GÜCÜNÜ TEKNOLOJİYLE BİRLEŞTİRDİK
Markaların dijital dönüşüm çağında büyümesine destek oluyoruz.

E-ticaret

01. E-ticaret
Özel deneyimler oluşturmak, müşterilerin kalbini kazanmanın ve pazar payını ele geçirmenin anahtarıdır. Doğru ürünler, tasarım, özellikler ve markalaşma bir araya geldiğinde, kullanıcıların takılmak için daha fazla bahanesi ve satın almak için daha fazla nedeni olur. Biz Whizzo olarak benzersiz deneyimler sunan, satın alımları artıran ve kullanıcıları tekrar tekrar geri getiren stratejik, çekici tasarımlar oluşturuyoruz.
Daha Fazlasını Görüntüle

UI/UX

02. UI/UX
Mobil uygulamalarınız ve web siteleriniz için kullanıcı dostu bir görsel dil oluşturmak için tasarım odaklı düşünme yaklaşımını kullanıyoruz. Sezgisel ve ilgi çekici bir kullanıcı akışı oluşturmak için ürününüzün konseptini geliştirmenize ve kullanıcı davranışını ve ürün içindeki tüm etkileşimleri özetlemenize yardımcı oluyoruz. Whizzo son kullanıcılar için her zaman unutulmaz deneyimler sunar.
Daha Fazlasını Görüntüle

Sosyal Medya

03. Sosyal Medya
Yetenekli stratejistler, metin yazarları, tasarımcılar ve medya uzmanlarından oluşan ekibimizle ilgi çekici ve tıklamaya değer sosyal medya deneyimleri oluştururuz. Çünkü Whizzo, bir sosyal medya ajansından çok daha fazlasıdır.
Daha Fazlasını Görüntüle

SEO

05. SEO
Hemen hemen her tüketici ihtiyaç duyduğu hizmet ya da ürünü Google'da arıyor, araştırıyor ve satın alma kararı veriyor Whizzo olara SEO'ya yaklaşımımız sürdürülebilir bir strateji ile uzun soluklu bir çalışmadır.
Daha Fazlasını Görüntüle

Yaratıcı İçerik

06. Yaratıcı İçerik
Farkındalık yaratan, takipçi toplayan ve marka savunuculuğunu geliştiren benzersiz ve ilgi çekici marka içeriği pazarlamasının geliştirilmesine yardımcı oluyoruz. Yaratıcı metin yazarlığından ilgi çekici fotoğrafçılığa, sosyal ve tam uzunluktaki video reklamlarına kadar tutkumuz hikâye anlatmaktır. Çünkü biz, her şeyin yaratıcı içeriklerle başladığına inanıyoruz. Whizzo olarak markanıza yaratıcı içerikler oluşturmak için buradayız.
Daha Fazlasını Görüntüle