E-ticaret.
YENİ TİCARET MODELİ
E-ticareti bir süreç olarak ele alır, her parçayı detaylı şekilde inceleriz.
E-Ticaret uygulamalarına odaklanan, markaların dijital mecralarda ihtiyaç duyduğu tasarımları yapan, reklamlarını yöneten, tüketici davranışlarını araştıran-analiz eden, kullanıcı deneyimini bir bütün olarak ele alan, elde ettiği verileri anlamlandıran, raporlar sunan bir Dijital Pazarlama Ajansıyız.
e-ticaret
E-ticaret Paketi
Yılların verdiği tecrübe ve alanında eğitim almış kadromuzla markanın ihtiyaç duyduğu en uygun e-ticaret paketini seçmesine yardımcı oluruz. Çalıştığımız e-Ticaret Sistemleri e-ticaret siteleri
e-ticaret
UI-UX
E-Ticaret de başarılı olmanın yolu sıradan olmamaktır. Farklılaşmanın yolu ise tüketiciye sunulan tasarım ve kullanıcı deneyimi ile oluşur. E-Ticaret altyapısı hangisi olursa olsun tasarım ekibimiz sektörün dinamikleri ve müşteri beklentisini analiz ederek işe başlar. Yapılan araştırmalar sonucunda kullanıcı deneyimi üst düzeye çıkarır ve marka ile özleşecek arayüz tasarımları yapar.
e-ticaret
Entegrasyon
Muhasebe ya da stok takibini kolaylaştıracak verimli bir e-ticaret deneyimi için entegrasyonlar hazırlarız.
e-ticaret
Pazaryeri
N11, Hepsiburada, Trendyol, Gittigidiyor gibi pazar yerlerinde mağaza açmanıza yardımcı oluruz, gerekli altyapıyı hazırlar çok kanallı bir satış deneyimi yaşamanızı sağlarız.
e-ticaret
İçerik Geliştirme
SEO’ya uygun, tüketicilerin dikkatini çekecek, marka sadakati oluşturan özgün ve yaratıcı içerikler geliştiririz.
Ürün tanıtım yazıları, kategori oluşturma, blog ve web sitesinde yer alacak tüm içerikler editörlerimiz tarafından hazırlanır.