UI/UX.
KULLANICI TASARIMI / DENEYİMİ
Whizzo kullanıcılar için her zaman unutulmaz deneyimler sunar.
Sezgisel ve ilgi çekici bir kullanıcı akışı oluşturmak için ürününüzün konseptini geliştirmenize ve kullanıcı davranışını ve ürün içindeki tüm etkileşimleri özetlemenize yardımcı oluyoruz.
ui-ux
Dijital ekranların arayüz tasarımlarını yapar, kullanıcı deneyimini maksimuma çıkarmaya çalışırız. Test eder, raporlar ve yorumlarız. Satışa giden yolun taşlarını ustalıkla dizeriz.
Masaüstü
Mobil
Dokunmatik Ekranlar
ui-ux
Yaklaşım
Araştırır
Kullanıcının beklentisini, ürün ya da hizmetin tükeciye vaadettiği değeri araştırırız. Kullanıcıyı sonuca götüren yolu tasarlamak için tüm detayları en ince ayrıntısına kadar öğrenmeye çalışırız.
ui-ux
Analiz
Araştırma sonucunda elde ettiğimiz verileri analiz ederiz. Bunu yaparken de teknolojiden faydalanırız. Dünya trendlerini takip eder, sonuç odaklı bir metot izleriz.
ui-ux
Test
Ortaya çıkan tasarımları test ederiz. Google Analytic, Search Console, Heatmap vb test araçlarıyla mükemmele ulaşmaya çalışırız. Kullanıcı deneyimi bizim için işin en önemli bölümlerinden biridir.
ui-ux
İzler
Sürdürülebilir bir marka yaratma bizim temel pazarlama prensibimizdir. Bunun için de işimizin sürekliliği çok önemlidir. Bir proje bazen aylar bazen de yıllar sürebilir. Sürekli takip eder ve güncellemeler yaparız. Raporlar sunarız, aksiyon planları geliştiririz.
ui-ux
Raporlar
Dijital dünyanın bize sunduğu en faydalı bilgi şüphesiz sayılardır. Reklamı kaç kişinin gördüğü, kaç ziyaretin satışa dönüştüğü, sepet tutarları, yinelenen satışlar vb. Müşterilerimize düzenli olarak haftalık-aylık raporlar sunarız. Ve bu raporları anlamlandırmaya çalışırız. Sonuçları birlikte yorumlar, dönüşüm odaklı planlar yaparız.