Yaratıcı İçerik.
İLGİ ÇEKİCİ, OKUNAN
Etkili ve akılda kalıcı kreatif tasarımlar yaparız.
Müşterilerin ilgisini çekecek, marka ile bağ kurmasını sağlayacak yaratıcı içerikler geliştiririz. İçerikler pazarlaması ile marka sadakati geliştirmek, satışlara katkı sağlamak olmazsa olmazımızdır.
yaratıcı içerik
Markanızı dijital dünyada öne çıkarmanın ve dinamik tutmanın en doğru yolu özgün içeriklerden geçer. Doğru ve özgün içerik markanın kurumsal yapısına uygun hazırlanmalı ve beklentilere cevap vermelidir. Whizzo olarak biz, önce markayı tanır sonra sektör araştırması yapar daha sonra da markanıza fayda sağlayacak içerikler hazırlarız.
Nasıl Yaparız?
yaratıcı içerik
İçerik Geliştirme
Başlangıç
Markanın en ayırt edici özelliklerine odaklanarak işe başlarız. İçerikte yer almasını ve dikkat çekmek istediğiniz konuları dinler, doğru konsepti oluştururuz.
ui-ux
İçerik Geliştirme
Araştırma
Projenin hedef kitlesine ve amacına göre doğru araştırma teknikleriyle markanızı inceleriz. Güçlü markalar yaratmak için tüketici davranışı ve psikolojisini gözeterek marka ve sektör ile ilgili kavramları analiz ederiz.
ui-ux
İçerik Geliştirme
Planlama
Yaratıcı ve dikkat çekici içerikler hazırlayarak markanızın dijital dünyada şekillendirmeye ve büyütmeye yardımcı olabilecek özgün içerikler geliştiririz.
yaratıcı içerik
İçerik Geliştirme
Yönetim
İçerik geliştirme ve yönetimini bir süreç olarak ele alır, her parçayla detaylı bir şekilde ilgileniriz. Düzenli içerik paylaşımı ve güncellemesi yaparak markayı dijital platformlarda dinamik tutarız.
yaratıcı içerik
İçerik Geliştirme
Raporlar
Dijital dünyanın bize sunduğu en faydalı bilgi şüphesiz sayılardır. Reklamı kaç kişinin gördüğü, kaç ziyaretin satışa dönüştüğü, sepet tutarları, yinelenen satışlar vb. Müşterilerimize düzenli olarak haftalık-aylık raporlar sunarız. Ve bu raporları anlamlandırmaya çalışırız. Sonuçları birlikte yorumlar, dönüşüm odaklı planlar yaparız.